Logo Legnica24h.pl
Reklama
Koparka Jawor - roboty budowlane

Akcja „Zajączek 2021”

Studenckie Koło Towarzystwa Przyjaciół Dzieci PWSZ im. Witelona w Legnicy włączyło się w kolejną Akcję Charytatywną Towarzystwa Przyjaciół Dzieci pn. „Zajączek 2021”.

© Materiały prasowe / PAP

Tym razem przygotowywane są paczki ze słodyczami z okazji świąt wielkanocnych. Dary w formie słodyczy oraz ozdób świątecznych można przekazać poprzez specjalne pojemniki, które znajdują się w budynkach A i C Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej im. Witelona w Legnicy. Zbiórka na terenie Uczelni potrwa do 25 marca 2021.

Głównym celem działalności Studenckiego Koła Towarzystwa Przyjaciół Dzieci PWSZ im. Witelona w Legnicy jest pomoc dzieciom poprzez organizację działań edukacyjnych, opiekuńczych, pomocowych oraz charytatywnych na rzecz dzieci. Działania oparte na wolontariacie przybierają formę udziału w różnego rodzaju akcjach charytatywnych, zbiórkach żywności i wyprawek, konkursach i zawodach sportowych czy paneli dyskusyjnych z udziałem osób zaangażowanych w działania na rzecz dzieci.

"Mamy nadzieję, że akcja spotka się z życzliwym przyjęciem i zainteresowaniem. Za wszystkie dary, już dziś, w imieniu podopiecznych Towarzystwa Przyjaciół Dzieci serdecznie dziękujemy" - komentuje Mirosław Szczypiorski rzecznik prasowy PWSZ im. Witelona w Legnicy.

Reklama

Komentarze (0)


Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami. Informujemy, że Administratorem poniższych danych osobowych jest DJAmedia Sp. z o.o., Piotrowice-Osiedle 16, 59-424 Męcinka. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane wyłącznie w celu przesłania zamieszczenia komentarza na portalu. Bez wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom danych. Osoba, której dane dotyczą ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania poprzez kontakt z Administratorem: kontakt@legnica24h.pl.

Zaloguj się, aby korzystać ze wszystkich funkcji komentarzy.

Dowiedz się więcej

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. legnica24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Więcej wiadomościReklama
Ostatnie opinie
Reklama

 

legnica24h.pl

Portal informacyjny dla mieszkańców Legnicy i okolic. Znajdziesz tutaj najświeższe informacje, zdjęcia oraz filmy.