Logo Legnica24h.pl
Reklama
allatonce.pl - sklep internetowy
Collegium Witelona

Kyczera i Przyjaciele wystąpią dla Ukraińców

W imieniu Łemkowskiego Zespołu Pieśni i Tańca Kyczera informujemy, że 9 kwietnia o godz. 16.00 w Sali Maneżowej Akademii Rycerskiej odbędzie się koncert Kyczera i Przyjaciele dla Ukrainy.

© Materia??y prasowe / LCK

Wydarzenie przygotowane zostało z myślą o przebywających w Legnicy uchodźcach zza naszej wschodniej granicy. Podczas koncertu wystąpią:

  • Łemkowski Zespół Pieśni i Tańca "Kyczera"
  • Dziecięcy Łemkowski Zespół Pieśni i Tańca "Kyczerka"
  • zespoły: Hylla oraz Н`лем Folk oraz Natalia Bernatska i Roman Hawran

Wstęp wolny.

Reklama

Komentarze (0)


Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami. Informujemy, że Administratorem poniższych danych osobowych jest DJAmedia Sp. z o.o., Piotrowice-Osiedle 16, 59-424 Męcinka. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane wyłącznie w celu przesłania zamieszczenia komentarza na portalu. Bez wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom danych. Osoba, której dane dotyczą ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania poprzez kontakt z Administratorem: kontakt@legnica24h.pl.

Zaloguj się, aby korzystać ze wszystkich funkcji komentarzy.

Dowiedz się więcej

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. legnica24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Więcej wiadomości

Reklama
Reklama
Popularne tagi
Ostatnie opinie
Reklama

 

legnica24h.pl

Portal informacyjny dla mieszkańców Legnicy i okolic. Znajdziesz tutaj najświeższe informacje, zdjęcia oraz filmy.