Logo Legnica24h.pl
Reklama
Sport - Siłownia i fitness - allatonce.pl - sklep internetowy

MZ: 20 nowych zakażeń koronawirusem w regionie legnickim, zmarły 2 osoby

Zakażenie koronawirusem potwierdzono u dalszych 20 osób z regionu legnickiego. Zmarły 2 osoby z COVID-19 – podało w środę Ministerstwo Zdrowia.

© Materia??y prasowe / PAP

Badania laboratoryjne potwierdziły zakażenie koronawirusem u kolejnych 7 osób z powiatu legnickiego i 13 z Legnicy – podało w środę Ministerstwo Zdrowia. Wykonano 98 testów w powiecie legnickim i 191 w Legnicy. Kwarantanną objętych jest 266 osób z powiatu legnickiego oraz 876 z Legnicy.

Od początku epidemii potwierdzono zakażenie u 3 649 osób z powiatu legnickiego i 6 531 osób z Legnicy, łącznie to 10 180 przypadków COVID-19.

Z powodu Covid-19 zmarły 2 kolejne osoby z Legnicy.

W powiecie legnickim wykonano do tej pory 46 265 szczepień. W pełni zaszczepiono 20 184 osoby. Natomiast w Legnicy wykonano do tej pory 96 823 szczepienia. W pełni zaszczepiono 44 054 osoby.

Codzienne raporty zakażeń od poziomu danych ogólnopolskich do poziomu danych powiatowych dostępne są na stronie: http://gov.pl/raport-zakazen.

Reklama

Komentarze (0)


Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami. Informujemy, że Administratorem poniższych danych osobowych jest DJAmedia Sp. z o.o., Piotrowice-Osiedle 16, 59-424 Męcinka. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane wyłącznie w celu przesłania zamieszczenia komentarza na portalu. Bez wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom danych. Osoba, której dane dotyczą ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania poprzez kontakt z Administratorem: kontakt@legnica24h.pl.

Zaloguj się, aby korzystać ze wszystkich funkcji komentarzy.

Dowiedz się więcej

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. legnica24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Więcej wiadomości

Reklama
Reklama
Ostatnie opinie
Reklama

 

legnica24h.pl

Portal informacyjny dla mieszkańców Legnicy i okolic. Znajdziesz tutaj najświeższe informacje, zdjęcia oraz filmy.