Logo Legnica24h.pl
Reklama
Sport - Siłownia i fitness - allatonce.pl - sklep internetowy

McDonald’s z dostawą do biura i domu w Legnicy – wszystko dzięki Glovo!

Glovo rozszerza swoją działalność o kolejne miasta. Nową mapę tworzy także Legnica, której mieszkańcy mogą składać zamówienia z restauracji McDonald’s z dostawą wprost pod drzwi.

© Materia??y prasowe

Glovo dzieli się także z nowymi użytkownikami specjalnym kodem zniżkowym i darmową dostawą przez pierwszy miesiąc. Miejscy kurierzy Glovo dostarczają zakupy i zamówienia z restauracji w każdy dzień tygodnia, w tym także w niedziele niehandlowe.

Polacy pokochali e-zakupy i zamawianie dań z restauracji. Do grona polskich miast partnerskich Glovo dołączyła Legnica. Jej mieszkańcy mają możliwość skorzystania z dostaw sieci restauracji McDonald’s za pomocą jednego kliknięcia. Zamówienia będą dostarczone w pełni bezpieczny sposób dzięki dostawie bezkontaktowej w maksymalnie godzinę od momentu złożenia zamówienia. Glovo dzieli się także z nowymi użytkownikami specjalnym kodem POZNAJGLOVO, który uprawnia nowych użytkowników aplikacji do 20 złotych zniżki, przy zamówieniu na kwotę minimum 35 złotych. Dodatkowo, mieszkańcy Legnicy mogą cieszyć się darmową dostawą w Glovo przez pierwszy miesiąc działania aplikacji w mieście.

Reklama

Komentarze (0)


Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami. Informujemy, że Administratorem poniższych danych osobowych jest DJAmedia Sp. z o.o., Piotrowice-Osiedle 16, 59-424 Męcinka. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane wyłącznie w celu przesłania zamieszczenia komentarza na portalu. Bez wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom danych. Osoba, której dane dotyczą ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania poprzez kontakt z Administratorem: kontakt@legnica24h.pl.

Zaloguj się, aby korzystać ze wszystkich funkcji komentarzy.

Dowiedz się więcej

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. legnica24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Więcej wiadomości

Reklama
Reklama
Ostatnie opinie
Reklama

 

legnica24h.pl

Portal informacyjny dla mieszkańców Legnicy i okolic. Znajdziesz tutaj najświeższe informacje, zdjęcia oraz filmy.