Logo Legnica24h.pl
Reklama
Allatonce jaworska hurtownia wielobranżowa

MZ: 15 nowych zakażeń koronawirusem w regionie legnickim, zmarła 1 osoba

Zakażenie koronawirusem potwierdzono u dalszych 15 osób z regionu legnickiego. Zmarła 1 osoba z COVID-19 – podało w środę Ministerstwo Zdrowia.

© Materia??y prasowe / PAP

Badania laboratoryjne potwierdziły zakażenie koronawirusem u kolejnej 1 osoby z powiatu legnickiego i 14 z Legnicy – podało w środę Ministerstwo Zdrowia. Wykonano 55 testów w powiecie legnickim i 150 w Legnicy. Kwarantanną objętych jest 128 osób z powiatu legnickiego oraz 269 z Legnicy.

Od początku epidemii potwierdzono zakażenie u 3 531 osób z powiatu legnickiego i 6 196 osób z Legnicy, łącznie to 9 727 przypadków COVID-19.

Z powodu Covid-19 zmarła 1 kolejna osoba z powiatu legnickiego.

W powiecie legnickim wykonano do tej pory 18 052 szczepienia. W pełni zaszczepiono 3 975 osób. Natomiast w Legnicy wykonano do tej pory 44 383 szczepienia. W pełni zaszczepiono 10 802 osoby.

Codzienne raporty zakażeń od poziomu danych ogólnopolskich do poziomu danych powiatowych dostępne są na stronie: http://gov.pl/raport-zakazen.

Reklama

Komentarze (0)


Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami. Informujemy, że Administratorem poniższych danych osobowych jest DJAmedia Sp. z o.o., Piotrowice-Osiedle 16, 59-424 Męcinka. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane wyłącznie w celu przesłania zamieszczenia komentarza na portalu. Bez wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom danych. Osoba, której dane dotyczą ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania poprzez kontakt z Administratorem: kontakt@legnica24h.pl.

Zaloguj się, aby korzystać ze wszystkich funkcji komentarzy.

Dowiedz się więcej

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. legnica24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Więcej wiadomości

Reklama
Reklama
Ostatnie opinie
Reklama

 

legnica24h.pl

Portal informacyjny dla mieszkańców Legnicy i okolic. Znajdziesz tutaj najświeższe informacje, zdjęcia oraz filmy.