Logo Legnica24h.pl
Reklama
Allatonce jaworska hurtownia wielobranżowa

MZ: 27 nowych zakażeń koronawirusem w regionie legnickim, zmarła 1 osoba

Zakażenie koronawirusem potwierdzono u kolejnych 27 osób w powiecie legnickim i Legnicy. Zmarła 1 osoba z COVID-19 – podało w środę Ministerstwo Zdrowia.

© Materia??y prasowe / PAP

Badania laboratoryjne potwierdziły zakażenie koronawirusem u kolejnych 17 osób z powiatu legnickiego i 10 osób z Legnicy – podało w środę Ministerstwo Zdrowia. Wykonano 89 testów w powiecie legnickim i 141 w Legnicy. Kwarantanną objętych jest 317 osób z powiatu legnickiego oraz 541 z Legnicy.

Od początku epidemii potwierdzono zakażenie u 3 419 osób z powiatu legnickiego i 5 972 osób z Legnicy, łącznie to 9 391 przypadków COVID-19.

Z powodu Covid-19 zmarła 1 kolejna osoba z Legnicy.

W powiecie legnickim wykonano do tej pory 11 044 szczepienia. W pełni zaszczepiono 2 441 osób. Natomiast w Legnicy wykonano do tej pory 28 874 szczepienia. W pełni zaszczepiono 6 507 osób.

Codzienne raporty zakażeń od poziomu danych ogólnopolskich do poziomu danych powiatowych dostępne są na stronie: http://gov.pl/raport-zakazen.

Reklama

Komentarze (0)


Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami. Informujemy, że Administratorem poniższych danych osobowych jest DJAmedia Sp. z o.o., Piotrowice-Osiedle 16, 59-424 Męcinka. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane wyłącznie w celu przesłania zamieszczenia komentarza na portalu. Bez wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom danych. Osoba, której dane dotyczą ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania poprzez kontakt z Administratorem: kontakt@legnica24h.pl.

Zaloguj się, aby korzystać ze wszystkich funkcji komentarzy.

Dowiedz się więcej

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. legnica24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Więcej wiadomości

Reklama
Reklama
Ostatnie opinie
Reklama

 

legnica24h.pl

Portal informacyjny dla mieszkańców Legnicy i okolic. Znajdziesz tutaj najświeższe informacje, zdjęcia oraz filmy.