Logo Legnica24h.pl
Reklama
Rekrutacja w PWSZ w Legnicy
Logo Legnica24h.pl
© Materiały prasowe / UM Legnica

Udostępnij:

Zbigniew Zamachowski wystąpi dla legniczanek w Dniu Kobiet

Muzyka|Kultura

„Nie tylko o miłości” - z tym świetnym recitalem aktor Zbigniew Zamachowski wystąpi w Legnicy 8 marca.

Na występ zapraszamy do hali OSiR (ul. Lotnicza), o godz. 18.30.

Koncert odbędzie się w ramach cyklu „Legniczanie – legniczankom”, na który prezydent Tadeusz Krzakowski zaprasza z okazji Dnia Kobiet wszystkie panie, ale też panów. Wejściówki – w cenie 20 zł – są do nabycia w Galerii Satyrykon (Rynek 36). Podpowiadamy panom, że wejściówki na koncert są super prezentem dla pań, z okazji ich marcowego święta. Serdecznie zapraszamy, bo szykuje się wspaniały koncert.

Zbigniew Zamachowski - popularny aktor teatralny i filmowy - ma wielki talent muzyczny, który wraz z perfekcyjną techniką i kulturą wokalną artysty sprawia, że wykonywane przez niego piosenki na długo pozostają w pamięci. Podczas koncertu w Legnicy usłyszymy m.in. autorskie utwory Z. Zamachowskiego (m.in. „Credo życiowe”, „W małym miasteczku”) oraz oryginalne interpretacje piosenek znanych twórców: Jerzego Wasowskiego, Jeremiego Przybory, Wojciecha Młynarskiego, Włodzimierza Korcza, Jaromira Nohavicy, Krzesimira Dębskiego, Jerzego Satanowskiego, Edwarda Stachury, Piotra Bukartyka i innych.

W czasie recitalu artysta zaśpiewa też utwory z przedstawienia „Zamach na ,MoCarta” Teatru Syrena, m.in. popularny przebój „Kobiety jak te kwiaty”. Aktorowi na scenie towarzyszył będzie pianista, kompozytor i aranżer Roman Hudaszek.

(Źródło: ego LCK)

Hala widowiskowo-sportowa
Wyznacz trasę
 
8 marca 18:30
 
Hala widowiskowo-sportowa
 
bilet 20 zł

Więcej wiadomości

Reklama
Reklama

 

legnica24h.pl

Portal informacyjny dla mieszkańców Legnicy i okolic. Znajdziesz tutaj najświeższe informacje, zdjęcia oraz filmy.