Logo Legnica24h.pl
Reklama

376 interwencji policji podczas świątecznego weekendu

Podczas czterech dni długiego świątecznego weekendu legniccy funkcjonariusze przeprowadzili blisko 400 różnego rodzaju interwencji.

© Policja

Miniony okres Świąt Wielkanocnych, to czas intensywnej pracy legnickich policjantów, którzy czuwali nad bezpieczeństwem mieszkańców Legnicy i powiatu legnickiego. Funkcjonariusze ujawnili i zatrzymali trzech nietrzeźwych kierujących oraz dwóch kierowców będących pod wpływem narkotyków. Nie odnotowano natomiast wypadku drogowego.

Tegoroczne Święta Wielkanocne na legnickich drogach przebiegły spokojnie. W ciągu minionych czterech dni na drogach powiatu legnickiego nikt nie zginął. Mimo wzmożonego ruchu na drogach, odnotowano mniejszą liczbę zdarzeń niż w ciągu dni roboczych. Od piątku do poniedziałku odnotowano w naszym regionie łącznie 28 zdarzeń drogowych, były to same kolizje – informuje mł. asp. Jagoda Ekiert

Okres świąteczny, to nie tylko czas wzmożonej pracy policjantów ruchu drogowego. W ciągu czterech minionych dni funkcjonariusze przeprowadzili 376 różnego rodzaju interwencji.

Dzisiaj ostatni dzień działań policyjnych „Bezpieczny Weekend – Wielkanoc”, dlatego legniccy policjanci przypominają kierującym o dostosowaniu prędkości do warunków panujących na drogach, jak i również zachowanie bezpiecznej odległości między pojazdami oraz nie wsiadanie za kierownicę samochodu pod wpływem alkoholu lub środków odurzających – dodaje mł. asp. Jagoda Ekiert.

Reklama

Komentarze (0)


Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami. Informujemy, że Administratorem poniższych danych osobowych jest DJAmedia Sp. z o.o., Piotrowice-Osiedle 16, 59-424 Męcinka. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane wyłącznie w celu przesłania zamieszczenia komentarza na portalu. Bez wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom danych. Osoba, której dane dotyczą ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania poprzez kontakt z Administratorem: kontakt@legnica24h.pl.

Zaloguj się, aby korzystać ze wszystkich funkcji komentarzy.

Dowiedz się więcej

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. legnica24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Więcej wiadomości

Reklama
Ostatnie opinie
Reklama

 

legnica24h.pl

Portal informacyjny dla mieszkańców Legnicy i okolic. Znajdziesz tutaj najświeższe informacje, zdjęcia oraz filmy.