Logo Legnica24h.pl
Reklama
Rekrutacja w PWSZ w Legnicy

ARLEG pomoże zdobyć unijne fundusze

Agencja Rozwoju Regionalnego ARLEG S.A. w Legnicy zaprasza przedsiębiorców na II Forum małych i średnich przedsiębiorstw pn. „Finansowanie współpracy na rynkach zagranicznych”.

© Materiały prasowe / UM Legnica

Odbędzie się ono 6 lutego br. w Inkubatorze Przedsiębiorczości w Legnicy (pl. Wolności 4) w godz. 10.00–15.00. Udział bezpłatny.

Spotkanie ma na celu przybliżenie możliwości pozyskania funduszy europejskich na promocję przedsiębiorstw za granicą w ramach:

  • „GOING GLOBAL Dolnośląska Dyplomacja Gospodarcza” – projektu Urzędu Marszałkowskiego Województwa Dolnośląskiego,
  • „GO to BRAND” – konkursu ogłoszonego przez Polską Agencję Rozwoju Przedsiębiorczości,
  • innych instrumentów wsparcia w zakresie oferty Działu Obsługi Inwestora i Eksportera Dolnośląskiej Agencji Współpracy Gospodarczej Sp. z o.o.

Uczestnicy forum będą mieli możliwość zapoznania się z aspektami praktycznymi budowania marki na rynkach zagranicznych, jak również nawiązania relacji biznesowych.

Szczegółowe informacje o II Forum MSP oraz formularz rejestracyjny dostępne są na stronie: https://arleg.eu/forum/. Dodatkowe pytania: e-mail: magda.roicka@arleg.eu.

Reklama

Komentarze (0)


Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami. Informujemy, że Administratorem poniższych danych osobowych jest DJAmedia Sp. z o.o., Piotrowice-Osiedle 16, 59-424 Męcinka. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane wyłącznie w celu przesłania zamieszczenia komentarza na portalu. Bez wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom danych. Osoba, której dane dotyczą ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania poprzez kontakt z Administratorem: kontakt@legnica24h.pl.

Zaloguj się, aby korzystać ze wszystkich funkcji komentarzy.

Dowiedz się więcej

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. legnica24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Więcej wiadomości

Reklama
Reklama

 

legnica24h.pl

Portal informacyjny dla mieszkańców Legnicy i okolic. Znajdziesz tutaj najświeższe informacje, zdjęcia oraz filmy.