Logo Legnica24h.pl
Reklama
Koparka Jawor - roboty budowlane

Andrzej Dadełło na śniadaniu biznesowym

Wielkimi krokami zbliża się styczniowe śniadanie Klubu Biznesu Miedzi Legnica. Już w najbliższy czwartek spotykamy się w Hotelu Sękowski. W wydarzeniu uczestniczyć będzie właściciel Miedzi Andrzej Dadełło.

© miedzlegnica.eu

Spotkania Klubu Biznesu Miedzi Legnica są okazją do nawiązania nowych kontaktów oraz zyskania pomysłów na zwiększenie sprzedaży swoich produktów i usług. Wraz z nowym rokiem dla klubowiczów pojawiły się nowe możliwości biznesowe, bowiem Partnerskie Klubu Biznesu rozpoczęły działalność na terenie Czech. Dzięki temu przedsiębiorcy zrzeszeni w Klubie Biznesu Miedzi Legnica będą mieli możliwość nie tylko kontaktu z ponad dwoma tysiącami firm z całej Polski, ale również uczestniczenia w spotkaniach biznesowych organizowanych za południową granicą naszego kraju, pozyskując partnerów działających na tamtejszym rynku.

PKB planują także utworzenie Klubu Biznesu działającego na terenie Słowacji, co dodatkowo rozszerzy możliwości działania w innych krajach europejskich. Aby poznać wszystkie korzyści marketingowe, reklamowe i biznesowe oferowane przez Klub oraz dowiedzieć się więcej na temat całkiem nowych możliwości rozwoju zapraszamy na spotkanie Klubu Biznesu Miedzi Legnica, które odbędzie się już w czwartek 23 stycznia 2020 roku w Hotelu Sękowski. Rozpoczęcie spotkania o godzinie 09:00. Wśród uczestników spotkania nie zabraknie właściciela Miedzi.

Liczba miejsc na śniadaniu biznesowym jest ograniczona, a do wydarzenia pozostał już tylko tydzień. Prosimy o wcześniejszą rejestrację.

Aktualni klubowicze wstęp na śniadanie mają bezpłatny. Natomiast firmy z zewnątrz rejestrując się do środy 22 stycznia płacą 60 zł, a w dniu śniadania 100 zł.

Reklama

Komentarze (0)


Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami. Informujemy, że Administratorem poniższych danych osobowych jest DJAmedia Sp. z o.o., Piotrowice-Osiedle 16, 59-424 Męcinka. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane wyłącznie w celu przesłania zamieszczenia komentarza na portalu. Bez wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom danych. Osoba, której dane dotyczą ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania poprzez kontakt z Administratorem: kontakt@legnica24h.pl.

Zaloguj się, aby korzystać ze wszystkich funkcji komentarzy.

Dowiedz się więcej

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. legnica24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Więcej wiadomości

Reklama
Ostatnie opinie
Reklama

 

legnica24h.pl

Portal informacyjny dla mieszkańców Legnicy i okolic. Znajdziesz tutaj najświeższe informacje, zdjęcia oraz filmy.