Logo Legnica24h.pl
Reklama
Rekrutacja w PWSZ w Legnicy

Akademia Bramkarska Miedzi zaprasza na treningi

Akademia Bramkarska Miedzi Legnica od lipca rusza z nową mocą. Uruchomiony na przełomie maja i czerwca projekt skierowany jest do wszystkich zainteresowanych bramkarzy, bez względu na to w jakim klubie występują na co dzień.

© Materiały prasowe / Miedź Legnica / Bartek Hamanowicz

Każdy golkiper w wieku od 7 do 16 roku życia, chcący szkolić się pod okiem wykwalifikowanych trenerów pracujących w Akademii Piłkarskiej Miedzi Legnica może spróbować swoich sił. Innowacyjny projekt skierowany jest bowiem do wszystkich zawodników chcących podczas dodatkowych zajęć podnosić swoje bramkarskie umiejętności.

Podczas treningów ze szkoleniowcami Miedzi główny nacisk kładziony jest na odpowiednie wykorzystanie najważniejszych umiejętności bramkarskich w warunkach meczowych. Praca odbywa się w małych grupach (8 zawodników na trenera). Młodzi golkiperzy pracują nad takimi elementami jak, m.in. technika bramkarska, gra obiema nogami, sprawność ogólna, koordynacja ruchowa, koncentracja na wydarzeniach boiskowych czy percepcja wzrokowa.

Nadzór merytoryczny nad projektem sprawuje trener Mateusz Gwizd, posiadający licencję UEFA A oraz licencję angielskiej federacji FA Goalkeeping B Licence, którą obecnie posiada tylko dwóch polskich szkoleniowców. W przeszłości trener Gwizd związany był m.in. z akademiami Birmingham City i Legii Warszawa, a staże odbywał w wielu renomowanych europejskich klubach, takich jak Liverpool F.C., Crystal Palace F.C., PSV Eindhoven czy Ajax Amsterdam.

Drzwi do naszej akademii otwarte są dla wszystkich młodych bramkarzy, którzy chcą się rozwijać. Będziemy prezentować nasze metody treningowe i drogę, którą przebywają golkiperzy szkolący się w naszym klubie. Chcemy zarażać pasją do zajęć bramkarskich i ciężkiej pracy – mówi trener Gwizd.

Treningi odbywają się w każdy poniedziałek o godz. 18 na profesjonalnie wyposażonym placu treningowym kompleksu boisk przy ul. Świerkowej. W zajęciach cyklicznie uczestniczyć będą również bramkarze pierwszego zespołu Miedzi Łukasz Załuska, Mateusz Hewelt i Jan Szpaderski. Koszt to 100 zł miesięcznie. Uczestnicy otrzymują na starcie bluzę bramkarską Miedzi z wybranym numerem oraz bilety na mecze Fortuna 1 Ligi.

Na treningi w Akademii Bramkarskiej Miedzi zgłaszać się można bezpośrednio u szkoleniowców.

ZAPISZ SIĘ JUŻ DZIŚ:

  • Mateusz Gwizd – tel. 576 810 650
  • Paweł Mucha – tel. 509 706 129
  • Rafał Fościak – tel. 533 015 597
Reklama

Komentarze (2)


Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami. Informujemy, że Administratorem poniższych danych osobowych jest DJAmedia Sp. z o.o., Piotrowice-Osiedle 16, 59-424 Męcinka. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane wyłącznie w celu przesłania zamieszczenia komentarza na portalu. Bez wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom danych. Osoba, której dane dotyczą ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania poprzez kontakt z Administratorem: kontakt@legnica24h.pl.

Zaloguj się, aby korzystać ze wszystkich funkcji komentarzy.

Dowiedz się więcej

Robert
Robert27 sierpnia 2019 o 08:50
Poszukuję firmy, która założy monitoring w Legnicy. Czy możecie kogoś polecić?
Lubię to! 0
Paweł
PawełRobert28 sierpnia 2019 o 07:58
Firma FUSE - polecam, zakładali u mnie. Super robota!
Lubię to! 0

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. legnica24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Więcej wiadomości

Reklama
Reklama

 

legnica24h.pl

Portal informacyjny dla mieszkańców Legnicy i okolic. Znajdziesz tutaj najświeższe informacje, zdjęcia oraz filmy.