Logo Legnica24h.pl
Reklama
Eko Gwiazda

Nietrzeźwy poranek na drogach powiatu legnickiego

Legniccy policjanci przeprowadzili działania pod kryptonimem „Trzeźwy poranek”. W ciągu kilku godzin z ruchu zostało wyeliminowanych trzech pijanych kierowców. Każdy z nich stracił już prawo jazdy.

Zdjęcie ilustracyjne © KPP Jawor

Wczoraj policjanci Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Miejskiej Policji w Legnicy na wybranych drogach naszego miasta i powiatu przeprowadzili działania wymierzone w pijanych kierowców. Kilka utworzonych punktów kontrolnych i prawie 1000 przeprowadzonych badań. W ciągu kilku godzin funkcjonariusze zatrzymali trzech kierujących, którzy wsiedli za kierownicę pod działaniem alkoholu. Promilowy rekordzista został zatrzymany na ulicy Gniewomierskiej w Legnicy. Kierujący VW 40-letni mieszkaniec Lubina wydmuchał na policyjnym alkomacie 1,3 promila alkoholu – informuje mł.asp. Jagoda Ekiert.

Kierowanie pojazdem w stanie nietrzeźwości jest przestępstwem, za które grozi kara pozbawienia wolności do lat 2 i zakaz prowadzenia pojazdów do lat 15.

Reklama

Komentarze (0)


Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami. Informujemy, że Administratorem poniższych danych osobowych jest DJAmedia Sp. z o.o., Piotrowice-Osiedle 16, 59-424 Męcinka. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane wyłącznie w celu przesłania zamieszczenia komentarza na portalu. Bez wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom danych. Osoba, której dane dotyczą ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania poprzez kontakt z Administratorem: kontakt@legnica24h.pl.

Zaloguj się, aby korzystać ze wszystkich funkcji komentarzy.

Dowiedz się więcej

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. legnica24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Więcej wiadomości

Reklama
Reklama

 

legnica24h.pl

Portal informacyjny dla mieszkańców Legnicy i okolic. Znajdziesz tutaj najświeższe informacje, zdjęcia oraz filmy.