Logo Legnica24h.pl
Reklama
Eko Gwiazda

(FOTO) Zdewastowali muszlę koncertową w parku Miejskim

Wczoraj w godzinach przedpołudniowych nieznani sprawcy zdewastowali muszlę koncertową w legnickim parku Miejskim. Nie pierwszy już raz ta budowla padła ofiarą chuliganów.

© Materiały prasowe / UM Legnica

Zniszczona została drewniana podłoga na zapleczu muszli. Wandale połamali ją, a potem podpalili. W pomieszczeniach sanitarnych zdewastowali muszlę klozetową i ukradli dwie ceramiczne umywalki. Wcześniej zerwali kłódkę na stalowych wejściowych drzwiach, wyrywając też stalowe przęsło z drzwi. To umożliwiło im swobodne przedostanie się na zaplecze muszli. Powycinali też otwory w siatce i zniszczyli inne metalowe elementy.

Na miejsce przybyła jednostka straży pożarnej, która ugasiła pożar. Wydział infrastruktury komunalnej Urzędu Miasta wstępnie oszacował straty na co najmniej 5 tys. zł. Sprawców dewastacji poszukuje policja, która prosi ewentualnych świadków zdarzenia o informacje pomocne w ich wykryciu.

Zobacz zdjęcia

Reklama

Komentarze (0)


Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami. Informujemy, że Administratorem poniższych danych osobowych jest DJAmedia Sp. z o.o., Piotrowice-Osiedle 16, 59-424 Męcinka. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane wyłącznie w celu przesłania zamieszczenia komentarza na portalu. Bez wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom danych. Osoba, której dane dotyczą ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania poprzez kontakt z Administratorem: kontakt@legnica24h.pl.

Zaloguj się, aby korzystać ze wszystkich funkcji komentarzy.

Dowiedz się więcej

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. legnica24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Więcej wiadomości

Reklama
Reklama

 

legnica24h.pl

Portal informacyjny dla mieszkańców Legnicy i okolic. Znajdziesz tutaj najświeższe informacje, zdjęcia oraz filmy.