Logo Legnica24h.pl
Reklama
Rekrutacja w PWSZ w Legnicy

(FOTO) Ruszyły półkolonie z GOKiS Kunice

Rozpoczęły się zimowe półkolonie organizowane przez Gminny Ośrodek Kultury i Sportu w Kunicach.

© Materiały prasowe / GOKiS Kunice / Natalia Kuźniar

Dzieci wzięły już udział w zajęciach Bricks 4 Kids, czyli warsztatach budowania z klocków LEGO. Młodzi twórcy stworzyli z nich m.in. diabelski młyn. Odbyły się także zajęcia integracyjne, w których uczestnicy mogli lepiej się poznać. Dzieci spędziły interesujące przedpołudnie w kinie, a po drodze zwiedziły legnicki rynek.

Przed półkolonistami jeszcze wiele atrakcji. Zobaczą przedstawienia o Anaruku z Grenlandii oraz Dziadku do orzechów w wykonaniu Teatru Blaszany Bębenek, Niewątpliwym wydarzeniem będzie seans w kinie sferycznym, być może dla niektórych pierwszy raz w życiu. Dzieci pojadą do niesamowitego świata w miniaturze, czyli do Kolejkowa we Wrocławiu, zwiedzą też Zamek Grodziec. Uczestnicy półkolonii wezmą aktywny udział w zajęciach w Domu Pani Muzyki, pojadą do centrum zabaw i na pewno w czasie ferii zimowych nie będą miały czasu na nudę.   

Fot. Natalia Kuźniar

Reklama

Komentarze (0)


Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami. Informujemy, że Administratorem poniższych danych osobowych jest DJAmedia Sp. z o.o., Piotrowice-Osiedle 16, 59-424 Męcinka. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane wyłącznie w celu przesłania zamieszczenia komentarza na portalu. Bez wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom danych. Osoba, której dane dotyczą ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania poprzez kontakt z Administratorem: kontakt@legnica24h.pl.

Zaloguj się, aby korzystać ze wszystkich funkcji komentarzy.

Dowiedz się więcej

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. legnica24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Więcej wiadomości

Reklama
Reklama

 

legnica24h.pl

Portal informacyjny dla mieszkańców Legnicy i okolic. Znajdziesz tutaj najświeższe informacje, zdjęcia oraz filmy.