Logo Legnica24h.pl
Reklama
Rekrutacja w PWSZ w Legnicy

Babcie i dziadkowie świętowali z wnukami w palmiarni

W niedzielę, 20 stycznia, legnicka palmiarnia przygotowała kolejne niezwykłe obchody Dnia Babci i Dziadka. Zaprosiła do wspólnej zabawy także wnuczki, wnuków i innych członków rodzin.

© Materiały prasowe / UM Legnica

Przez całe popołudnie około 500 gości przygotowywało i obdarowywało się wyjątkowymi upominkami.

Motywem przewodnim wykonywanych i zdobionych własnoręcznie upominków była ekologia - fragmenty roślin, kora drzew, włókno kokosowe, gryka, kawa, szyszki, kamyki, mech, źdźbła traw i wiele innych. Elementy dekoracyjne wraz z narzędziami każdy otrzymał na miejscu. Powstały mniejsze i większe arcydziełka.

To było serdeczne, wielopokoleniowe spotkanie z radosną atmosferą. - Bardzo się cieszę, że tu przyszliśmy – powiedziała jedna z babć, pani Stefania. – W tej pięknej palmiarni naprawdę odczuwałam miłość i troskę moich wnuków.

Reklama

Komentarze (0)


Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami. Informujemy, że Administratorem poniższych danych osobowych jest DJAmedia Sp. z o.o., Piotrowice-Osiedle 16, 59-424 Męcinka. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane wyłącznie w celu przesłania zamieszczenia komentarza na portalu. Bez wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom danych. Osoba, której dane dotyczą ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania poprzez kontakt z Administratorem: kontakt@legnica24h.pl.

Zaloguj się, aby korzystać ze wszystkich funkcji komentarzy.

Dowiedz się więcej

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. legnica24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Więcej wiadomości

Reklama
Reklama

 

legnica24h.pl

Portal informacyjny dla mieszkańców Legnicy i okolic. Znajdziesz tutaj najświeższe informacje, zdjęcia oraz filmy.