Logo Legnica24h.pl
Reklama
Rekrutacja w PWSZ w Legnicy

(FOTO) Śniadanie biznesowe w nowej odsłonie

Od tego roku śniadaniom biznesowym Miedzi Legnica towarzyszyć będą szkolenia eksperckie dla przedsiębiorców, które jako pierwszy poprowadził właściciel klubu Andrzej Dadełło.

© Paweł Sasiela

Taka formuła mocno przypadła do gustu obecnym na spotkaniu. Andrzej Dadełło przekazał wiele cennych uwag dotyczących inwestowania w czasach kryzysu. Na kolejnych spotkaniach tematy szkoleń dotyczyć będą m.in. negocjacji w biznesie czy motywacji pracowników. To jednak niejedyna nowa propozycja dla klubowiczów, na których czekają ciekawe konkursy. Jeden z nich związany jest z zawieranymi wewnątrz Klubu Biznesu Miedzi Legnica transakcjami. Inny to rywalizacja w prywatnej lidze na platformie fantasy.esktraklasa.tv.

Przypomniano także o turnieju charytatywnym na rzecz Przemysława Jaza, który odbędzie się 2 lutego od godz. 10. Dla chętnych do udziału w piłkarskich zmaganiach zostały już ostatnie wolne miejsca. Zainteresowani nie powinni zwlekać z kontaktem z Krzysztofem Piotrowskim (zapisy drużyn poprzez krzysztof.piotrowski@miedzlegnica.eu lub telefon: 510-292-443). Turniej odbędzie się w legnickim obiekcie Olimpijski FC przy ul. Hangarowej (balon na lotnisku). Wpisowe wynosi 500 zł.

Reklama

Komentarze (0)


Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami. Informujemy, że Administratorem poniższych danych osobowych jest DJAmedia Sp. z o.o., Piotrowice-Osiedle 16, 59-424 Męcinka. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane wyłącznie w celu przesłania zamieszczenia komentarza na portalu. Bez wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom danych. Osoba, której dane dotyczą ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania poprzez kontakt z Administratorem: kontakt@legnica24h.pl.

Zaloguj się, aby korzystać ze wszystkich funkcji komentarzy.

Dowiedz się więcej

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. legnica24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Więcej wiadomości

Reklama
Reklama

 

legnica24h.pl

Portal informacyjny dla mieszkańców Legnicy i okolic. Znajdziesz tutaj najświeższe informacje, zdjęcia oraz filmy.