(FOTO) Błękitni Kościelec na Kuźnia Cup juniorów młodszych
Piąte miejsce zajęli Błękitni Kościelec podczas turnieju Kuźnia Cup w kategorii juniorów młodszych. Tryumfowali gospodarze.
Wyniki turnieju Kuźnia Cup:
Grupa A
Kuźnia II Jawor - Rodło Granowice 2:0
Bramki: Patryk Mysłowski x 2
Polonia-Stal Świdnica - Rataj Paszowice 3:0
Bramki: Łukasz Sałata x 2, Sebastian Sieradzki
Kuźnia II Jawor - Polonia-Stal Świdnica 0:3
Bramki: Rafał Rząsa, Łukasz Sałata, Sebastian Sieradzki
Rodło Granowice - Rataj Paszowice 3:1
Bramki: Dominik Papaj, Maciej Ogórek, Jakub Grygorcewicz - Kacper Soja
Kuźnia II Jawor - Rataj Paszowice 6:1
Bramki: Patryk Mysłowski x 4, Kamil Nkwamu, Alan Żądło - Alan Azikiewicz
Rodło Granowice - Polonia-Stal Świdnica 0:3
Bramki: Oliwier Wilicki, łukasz Sałata, Eryk Ciuba
Grupa B
Kuźnia I Jawor - Granit Roztoka 7:0
Bramki: Bartłomiej Pastuła x 2, Marcel Szałach, Marcel Olanin, Dawid Kuc, Marcin Tymofiejczyk, Dawid Bonielewicz
Błękitni Kościelec - KS Męcinka 1:2
Bramki: samobójcza - Michał Jabłoński, Tobiasz Jabłoński
Kuźnia I Jawor - Błękitni Kościelec 2:0
Bramki:Marcin Tymofiejczyk, Krzysztof Stawiarski
Granit Roztoka - KS Męcinka 1:2
Bramki: Patryk Kopczyński - Michał Jabłoński, Gabriel Gajda
Kuźnia I Jawor - KS Męcinka 4:0
Bramki: Marcel Szałach x 2, Bartłomiej Pastuła, Marcin Tymofiejczyk
Granit Roztoka - Błękitni Kościelec 0 :2
Bramki: Oliwie Stojanowski, Bartłomiej Krasowski
Półfinały o miejsca 5-8
A3 - B4 Rodło Granowice - Granit Roztoka 1:1 karne: 3:2
Bramki: Maciej Ogórek - Konrad Cieślik
B3 - A4 Błękitni Kościelec - Rataj Paszowice 1:0
Bramka: Marcel Witkowski
Półfinały o miejsca 1-4
A1 - B2 Polonia Świdnica - KS Męcinka 0:1
Bramka: Kornel Harfiniec
B1 - A2 Kuźnia I Jawor - Kuźnia II Jawor 6:2
Bramki: Bartłomiej Pastuła, Marcin Tymofiejczyk, Marcel Olanin, Marcel Szałach x 2, Karol Malina - Patryk Mysłowski, Cezary Wierzchanowski
Mecz o 7 miejsce:
Granit Roztoka - Rataj Paszowice 2:2 k. 3:4
Bramki: Konrad Cieślik, Patryk Kopczyński - Alan Azikiewicz, Michał Reczuch
Mecz o 5 miejsce:
Rodło Granowice - Błękitni Kościelec 0:1
Bramka: Marcel Witkowski
Mecz o 3 miejsce:
Polonia-Stal Świdnica - Kuźnia II Jawor 1:3
Bramki: Rafał Rząsa - Kornel Babiarz, Patryk Mysłowski x 2
Finał:
Kuźnia I Jawor - KS Męcinka 7:0
Bramki: Marcel Olanin x 2, Krzysztof Stawiarski, Marcel Szałach x 3, Dawid Kuc
Klasyfikacja końcowa:
1.Kuźnia I Jawor
2.KS Męcinka
3.Kuźnia II Jawor
4.Polonia-Stal Świdnica
5.Błękitni Kościelec
6.Rodło Granowice
7.Rataj Paszowice
8.Granit Roztoka
Nagrody indywidualne:
Najlepszy zawodnik - Marcel Szałach
Najlepszy strzelec - Patryk Mysłowski
Najlepszy bramkarz - Bartosz Doliński
Składy drużyn:
Kuźnia I Jawor: 1.Adrian Nkwamu, 10.Marcel Szałach, 6.Karol Malina, 14.Bartłomiej Pastuła, 9.Marcel Olanin, 11.Dawid Kuc, 16.Marcin Tymofiejczyk, 17. Krzysztof Stawiarski, 15.Dawid Bonielewicz
Kuźnia II Jawor: 4.Kornel Babiarz, 14.Mateusz Garbera, 19.Kamil Nkwamu, 10.Patryk Mysłowski, 17.Alan Żądło, 9.Cezary Wierzchanowski, 15.Mateusz Borowiec
Polonia-Stal Świdnica: 1.Bartosz Doliński, 13.Rafał Rząsa, 7.Oliwier Wilicki, 17.Łukasz Sałata, 4.Eryk Ciuba, 3.Sebastian Sieradzki
Błękitni Kościelec: 5.Mateusz Piechota, 15.Mateusz Zygmunt, 16.Szymon Kuryło, 13.Marcel Witkowski, 14.Jakub Szulc, 17.Oliwier Stojanowski, Szymon Krasowski, 20.Bartłomiej Krasowski, 1.Krzysztof Cedziło
KS Męcinka: 1.Łukasz Skibiński, 9.Mateusz Dziubakowski, 10.Dawid Kasprzycki, 22.Michał Jabłoński, 21.Tobiasz Jabłoński, 7.Kornel Harfiniec, 8l.Łukasz Sawankiewicz, Gabreil Gajda
Rataj Paszowice: 12.Kacper Soja, 9.Przemysław Tamioła, 2.Alan Azikiewicz, 17.Paweł Gomula, 5.Kamil Niedźwiedzki, 7.Michał Reczuch, 11.Dawid Kocyła, 6.Kacper Klaus, 1.Wiktor Jamka, 69.Adam Kuc
Rodło Granowice: 18.Dominik Papaj, 83.Jakub Kaczmar, 70.Szymon Miszczyk, 11.Maciej Ogórek, 19.Bartłomiej Krasiński, 15.Damian Mazur, 1.Wojciech Ignasiak, 69.Jakub Grygorcewicz
Granit Roztoka: 1.Przemysław Kolano, 11.Kacper Lipiński, 23.Adrian Łapiński, 22.Konrad Cieślik, 8.Kacper Babiak, 16.Łukasz Reczyński, 10.Patryk Kopczyński, 19.Rafał Broda
Pełna galeria z zawodów znajuduje się na portalu JAWOR24H.PL.
Komentarze (0)
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. legnica24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.
Reklama
Reklama
Najczęściej komentowane
Ostatnie opinie
Cichy wielbiciel Pani Marta jest ładna. Zakochać się można :)
10 listopadaMarta Bilejczyk-Suchecka nowym dyrektorem Legnickiego Centrum Kultury
jasia z Łomży a pana tatuś kim był?
31 styczniaOdznaczeni Krzyżem Kawalerskim Orderu Odrodzenia Polski