Logo Legnica24h.pl
Reklama
Rekrutacja w PWSZ w Legnicy

Escape Room w Legnicy bezpieczny. Strażacy sporządzili raport

W środę właściciele legnickiej Składnicy Szyfrów otrzymali raport, z którego jasno wynika, że wszystkie pokoje tego escape roomu są bezpieczne.

© Materiały prasowe

W raporcie czytamy m.in. że w lokalu i pokojach nie stwierdzono występowania warunków zagrożenia ludzi, nie stwierdzono również występowania nieprawidłowości mogących powodować bezpośrednie niebezpieczeństwo powstania pożaru. Dwa dni wcześniej strażacy wydali identyczną opinię w stosunku do pokojów Składnicy Szyfrów zlokalizowanych w Galerii Piastów.

Właściciel Składnicy Szyfrów już w piątek, niedługo po tragedii w Koszalinie, zdecydował o czasowym wstrzymaniu gier na czas kontroli. Te rozpoczęły się w sobotę. Strażacy wspólnie z policjantami wizytowali wszystkie legnickie pokoje i oceniali poziom bezpieczeństwa. We wtorek legnicki escape room odwiedzili jeszcze inspektorzy Powiatowego Inspektoratu Nadzoru Budowlanego. Zastrzeżeń nie było.

Otrzymaliśmy kilka drobnych sugestii od strażaków, które oczywiście niezwłocznie zrealizujemy. Od początku podkreślamy, że bezpieczeństwo naszych graczy jest priorytetem – mówi Jarosław Szapował, właściciel Składnicy Szyfrów. – Chciałbym jednocześnie podziękować strażakom z legnickiej jednostki Państwowej Straży Pożarnej i funkcjonariuszom Komendy Miejskiej Policji oraz inspektorom z Powiatowego Inspektoratu Nadzoru Budowlanego za pełen profesjonalizm wykazany zarówno podczas kontroli, jak i już po niej – dodaje.

Decyzje oznaczają, że Składnica Szyfrów znów przyjmuje graczy. Przypomnijmy. Firma dysponuje obecnie pięcioma pokojami zagadek. Trzy z nich znajdują się przy ul. NMP 20. Dwa kolejne z powodzeniem funkcjonują w Galerii Piastów.

Reklama

Komentarze (0)


Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami. Informujemy, że Administratorem poniższych danych osobowych jest DJAmedia Sp. z o.o., Piotrowice-Osiedle 16, 59-424 Męcinka. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane wyłącznie w celu przesłania zamieszczenia komentarza na portalu. Bez wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom danych. Osoba, której dane dotyczą ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania poprzez kontakt z Administratorem: kontakt@legnica24h.pl.

Zaloguj się, aby korzystać ze wszystkich funkcji komentarzy.

Dowiedz się więcej

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. legnica24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Więcej wiadomości

Reklama
Reklama

 

legnica24h.pl

Portal informacyjny dla mieszkańców Legnicy i okolic. Znajdziesz tutaj najświeższe informacje, zdjęcia oraz filmy.