Logo Legnica24h.pl
Reklama
Rekrutacja w PWSZ w Legnicy

Międzynarodowy sukces legniczanki Wiktorii Granas

Przyznaniem I miejsca legniczance Wiktorii Granas zakończył się Międzynarodowy Festiwal Wokalny „Christmas Talent League” odbywający się w Wilnie na Litwie.

© Materiały prasowe

Ideą  festiwalu, który w tym roku odbywał się w dniach 5-7 stycznia 2019 roku, było propagowanie ambitnej muzyki rozrywkowej wśród młodych ludzi oraz stwarzanie szans dla uzdolnionych młodych artystów znajdujących się u progu kariery wokalnej.

Festiwal podzielony był na 3 kategorie: „The World Hit”, „Christmas Song” oraz „Lithuanian Song”. Legniczanka Wiktoria Granas na tym międzynarodowym festiwalu wystąpiła w kategorii „The World Hit” i brawurowo wykonała przebój Adele „When we were young”, a jej interpretacja i technika wokalna tak zachwyciła konkursowe jury, że jednogłośnie przyznano młodej legniczance I nagrodę, wybierając ją spośród ponad 60 uczestników zakwalifikowanych w tej kategorii.

To kolejny już sukces wokalny Wiktorii Granas, która jest uczennicą legnickiej Szkoły Muzyki Rozrywkowej, Śpiewu i Mowy, gdzie kształci się pod kierunkiem mgr Patrycji Kamola - absolwentki Wokalistyki na Wydziale Jazzu Akademii Muzycznej im. K. Szymanowskiego w Katowicach.

Reklama

Komentarze (1)


Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami. Informujemy, że Administratorem poniższych danych osobowych jest DJAmedia Sp. z o.o., Piotrowice-Osiedle 16, 59-424 Męcinka. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane wyłącznie w celu przesłania zamieszczenia komentarza na portalu. Bez wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom danych. Osoba, której dane dotyczą ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania poprzez kontakt z Administratorem: kontakt@legnica24h.pl.

Zaloguj się, aby korzystać ze wszystkich funkcji komentarzy.

Dowiedz się więcej

Edward
Edward9 stycznia o 14:16
Wow, mam nadzieje ze rośnie nam nowa dobra wokalistka
Lubię to! 0

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. legnica24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Więcej wiadomości

Reklama
Reklama

 

legnica24h.pl

Portal informacyjny dla mieszkańców Legnicy i okolic. Znajdziesz tutaj najświeższe informacje, zdjęcia oraz filmy.