Logo Legnica24h.pl
Reklama
Rekrutacja w PWSZ w Legnicy

25-latek wpadł z narkotykami przez lewe podłączenie do prądu

Legniccy policjanci w mieszkaniu 25-letniego mieszkańca gminy Prochowice ujawnili nielegalny pobór prądu. Ponadto znaleźli kilka dziełek marihuany i rosnący na ogródku krzak konopi indyjskich.

Zdjęcie ilustracyjne © KPP Legnica

Informację o przestępstwie uzyskali funkcjonariusze Rewiru II Dzielnicowych Komendy Miejskiej Policji, którzy podjęli natychmiastowe działania zmierzające do zatrzymania sprawcy kradzieży.

- Dzielnicowi zapukali do mieszkania 25-letniego mężczyzny, gdzie po sprawdzeniu dokładnie pomieszczeń potwierdzili fakt, dokonania kradzieży energii elektrycznej poprzez pominięcie urządzenia pomiarowego - informuje mł. asp. Jagoda Ekiert, rzecznik prasowy KMP w Legnicy.

- Ponadto w trakcie sprawdzania mieszkania policjanci ujawnili kilka działek marihuany i jeden krzak konopi indyjskiej rosnący w ogródku. Obecnie ustalana jest wysokość strat jakie wskutek kradzieży poniosła firma dostarczająca energię - dodaje rzecznik.

O losie mężczyzny zdecyduje sąd, za posiadanie środków odurzających grozi mu kara do 3 lat pozbawienia wolności. Kradzież energii traktowana jest jako przestępstwo przeciwko mieniu, które zagrożone jest karą pozbawienia wolności do lat 5.

Reklama

Komentarze (0)


Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami. Informujemy, że Administratorem poniższych danych osobowych jest DJAmedia Sp. z o.o., Piotrowice-Osiedle 16, 59-424 Męcinka. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane wyłącznie w celu przesłania zamieszczenia komentarza na portalu. Bez wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom danych. Osoba, której dane dotyczą ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania poprzez kontakt z Administratorem: kontakt@legnica24h.pl.

Zaloguj się, aby korzystać ze wszystkich funkcji komentarzy.

Dowiedz się więcej

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. legnica24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Więcej wiadomości

Reklama
Reklama
Specjalizujemy się w szeroko pojętych Technologiach Internetowych, budujemy m.in. nowoczesne, responsywne strony internetowe i aplikacje webowe. Posiadamy Certyfikaty od Google i IAB Europe oraz od Microsoft Virtual Academy.

 

legnica24h.pl

Portal informacyjny dla mieszkańców Legnicy i okolic. Znajdziesz tutaj najświeższe informacje, zdjęcia oraz filmy.