Logo Legnica24h.pl
Reklama

Pieniądze dla PWSZ od Ministerstwa Zdrowia

W Państwowej Wyższej Szkole Zawodowej im. Witelona w Legnicy, 10 października br. podpisano umowę o dofinansowaniu programu operacyjnego „Wiedza Edukacja Rozwój 2014-2020”.

© Materiały prasowe / PWSZ Legnica

Uczelni przyznano 2 190 438,25 zł w ramach dofinansowania projektu „Opracowanie i wdrożenie Programu Rozwojowego PWSZ im. Witelona w Legnicy dla kierunku Pielęgniarstwo na studiach I stopnia wraz z Programem Rozwojowym Absolwenta” złożonego w ramach konkursu Ministerstwa Zdrowia.

Projekt jest realizowany w okresie od 1 października 2018 roku do 30 września 2023 roku. Celem głównym Projektu jest wzrost zainteresowania studiami na kierunku Pielęgniarstwo w Państwowej Wyższej Szkole Zawodowej im. Witelona w Legnicy, co przełoży się na zwiększenie liczby absolwentów wraz z dostosowaniem kompetencji i umiejętności pielęgniarek do potrzeb epidemiologicznych i demograficznych naszego kraju.

W imieniu Ministerstwa Zdrowia umowę podpisał podsekretarz stanu Zbigniew Józef Król. Uczelnię reprezentował prorektor ds. nauki i współpracy z zagranicą prof. dr hab. inż. Jerzy Jan Pietkiewicz.

Reklama

Więcej wiadomości

Reklama
Reklama
Specjalizujemy się w szeroko pojętych Technologiach Internetowych, budujemy m.in. nowoczesne, responsywne strony internetowe i aplikacje webowe. Posiadamy Certyfikaty od Google i IAB Europe oraz od Microsoft Virtual Academy.

 

legnica24h.pl

Portal informacyjny dla mieszkańców Legnicy i okolic. Znajdziesz tutaj najświeższe informacje, zdjęcia oraz filmy.