Logo Legnica24h.pl
Reklama
Koparka Jawor - roboty budowlane

21 medali wywalczyli zawodnicy LKT w Barcelonie

Zawodnicy Legnickiego Klubu Taekwon-do wywalczyli 21 medali podczas Pucharu Barcelony. W klasyfikacji medalowej reprezentacja Dolnego Śląska z udziałem 30 legniczan, zajęła trzecie miejsce.

Klaudia Danielewska z LKT w kategorii do 55 kg juniorek wywalczyła złoty medal © Materiały prasowe / UM Legnica

W turnieju startowało 400 zawodniczek i zawodników z ośmiu krajów.

Złote medale wywalczyli legniczanie: Marcin Blicharski w kategorii powyżej 70 kg i Klaudia Danielewska w kategorii do 55 kg juniorek. Medale srebrne zdobyli: Maciej Blicharski w walkach powyżej 70 kg, Katarzyna Komorowska w układach seniorek oraz Weronika Gawron w walkach do 55 kg juniorek.

Wyprawa do Katalonii dla LKT była nagrodą za dobre wyniki osiągnięte w poprzednim sezonie. Legniczanie z zawodów powrócili z bezcennym doświadczeniem i medalami, ale również ze wspaniałymi wspomnieniami z tygodniowej przygody. Zwiedzili m.in. Wenecję, Lyon i oczywiście Barcelonę. Warto zaznaczyć, że medale i punkty w systemie sportu młodzieżowego 2018 nie byłyby możliwe, gdyby nie wsparcie finansowe ze strony Fundacji KGHM Polska Miedź i Urzędu Miasta Legnicy.

Zobacz zdjęcia

Reklama

Komentarze (0)


Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami. Informujemy, że Administratorem poniższych danych osobowych jest DJAmedia Sp. z o.o., Piotrowice-Osiedle 16, 59-424 Męcinka. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane wyłącznie w celu przesłania zamieszczenia komentarza na portalu. Bez wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom danych. Osoba, której dane dotyczą ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania poprzez kontakt z Administratorem: kontakt@legnica24h.pl.

Zaloguj się, aby korzystać ze wszystkich funkcji komentarzy.

Dowiedz się więcej

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. legnica24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Więcej wiadomościReklama
Ostatnie opinie
Reklama

 

legnica24h.pl

Portal informacyjny dla mieszkańców Legnicy i okolic. Znajdziesz tutaj najświeższe informacje, zdjęcia oraz filmy.