Logo Legnica24h.pl
Reklama

14-miesięczny chłopiec połknął tabletkę ecstasy

Do Wojewódzkiego Szpitala Specjalistycznego w Legnicy trafił 14-miesięczny chłopiec z zatruciem narkotykowym.

Zdjęcie ilustracyjne Fot. malydolnoslazak.pl © malydolnoslazak.pl

W niedzielny wieczór pogotowie ratunkowe poinformowało policję o tym, że 14-miesięczne dziecko może być pod wpływem narkotyków.

Jak informuje rmf24.pl, chłopiec wykorzystując nieuwagę dorosłych, wyjął z torebki swojej ciotki tabletkę ecstasy i ją połknął. Przeprowadzone badania wykazały w organizmie dziecka obecność substancji psychoaktywnej. Lekarze zapewniają, że jego życiu już nic nie zagraża. 

Dorośli, którzy opiekowali się dzieckiem, zostali zatrzymani. Policja na razie nie udziela informacji, czy wśród zatrzymanych są rodzice dziecka. 
 

Reklama

Komentarze (0)


Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami. Informujemy, że Administratorem poniższych danych osobowych jest DJAmedia Sp. z o.o., Piotrowice-Osiedle 16, 59-424 Męcinka. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane wyłącznie w celu przesłania zamieszczenia komentarza na portalu. Bez wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom danych. Osoba, której dane dotyczą ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania poprzez kontakt z Administratorem: kontakt@legnica24h.pl.

Zaloguj się, aby korzystać ze wszystkich funkcji komentarzy.

Dowiedz się więcej

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. legnica24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Więcej wiadomości

Reklama
Czy Miedź Legnica wywalczy awans do Ekstraklasy?
Tak (87%)
Nie (13%)
Reklama
Specjalizujemy się w szeroko pojętych Technologiach Internetowych, budujemy m.in. nowoczesne, responsywne strony internetowe i aplikacje webowe. Posiadamy Certyfikaty od Google i IAB Europe oraz od Microsoft Virtual Academy.

 

legnica24h.pl

Portal informacyjny dla mieszkańców Legnicy i okolic. Znajdziesz tutaj najświeższe informacje, zdjęcia oraz filmy.