Logo Legnica24h.pl
Reklama
Rekrutacja w PWSZ w Legnicy

(FOTO) Sprzedawali podrobione zabawki

Legniccy policjanci zabezpieczyli ponad 1300 sztuk podrobionych zabawek i sprzętu AGD o wartości ponad 250 tysięcy złotych.

© KMP Legnica

Funkcjonariusze uzyskali informację, że na obrzeżach Legnicy są oferowane do sprzedaży artykuły z podrobionymi znakami towarowymi znanych światowych producentów. 

- Właściciele przedsiębiorstwa sprzedawali „podróbki” stacjonarnie oraz na internetowych aukcjach - informuje mł. asp. Iwona Król-Szymajda z legnickiej policji. 

20 lutego br. policja przeszukała pomieszczenia, w których miał znajdować się podrobiony towar.

- Na miejscu funkcjonariusze ujawnili szeroki asortyment zabawek i zegarków, sprzętu AGD. Przedmioty miały znaki towarowe znanych, markowych firm. Ponadto towar nie posiadał atestów, niewykluczone, że ich skład i budowa mogłyby zagrażać zdrowiu bawiących się nimi dzieci - dodaje rzecznik.

33-letni oraz 44-letni mieszkańcy Legnicy odpowiedzą teraz przed sądem. Grozi im kara do 5 lat pozbawienia wolności oraz przepadek towaru.

Fot. KMP w Legnicy

Reklama

Komentarze (2)


Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami. Informujemy, że Administratorem poniższych danych osobowych jest DJAmedia Sp. z o.o., Piotrowice-Osiedle 16, 59-424 Męcinka. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane wyłącznie w celu przesłania zamieszczenia komentarza na portalu. Bez wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom danych. Osoba, której dane dotyczą ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania poprzez kontakt z Administratorem: kontakt@legnica24h.pl.

Zaloguj się, aby korzystać ze wszystkich funkcji komentarzy.

Dowiedz się więcej

Francz3ska
Francz3ska23 lutego 2018 o 12:51
Wypadało by napisać, gdzie to wszystko miało miejsce...
Skoro artykuły nie miały atestów ludzie, którzy robili tam zakupy powinni o tym wiedzieć
Lubię to! 3
ciekawska
ciekawskaFrancz3ska23 lutego 2018 o 23:04
outlett market 😁
Lubię to! 0

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. legnica24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Więcej wiadomości

Reklama
Reklama

 

legnica24h.pl

Portal informacyjny dla mieszkańców Legnicy i okolic. Znajdziesz tutaj najświeższe informacje, zdjęcia oraz filmy.