Logo Legnica24h.pl
Reklama

XIII Legnicki Międzynarodowy Rajd Pojazdów Zabytkowych

Legnickie Towarzystwo Automobilowe organizuje XIII Międzynarodowy Rajd Pojazdów Zabytkowych i Kolekcjonerskich. Aż 67 klasyków motoryzacji zaprezentowanych będzie w Rynku 23 września (sobota ) w godzinach 16-18.

Plakat Fot. Materiał prasowy © materiał prasowy

Publiczność będzie miała kolejną okazję podziwiania wypieszczonych, stylowych pojazdów. Natomiast na uczestników rajdu czeka malownicza trasa po Legnicy, powiecie legnickim i złotoryjskim o długości około 90 km. Rajd będzie imprezą towarzyską ze zwiedzaniem ciekawostek rejonu i elementami rywalizacji sportowej. Zwycięzcom konkursu motoryzacyjnego stylu i elegancji około godziny 17.00 puchary wręczy prezydent Legnicy w centrum miasta. Szczegółowy program na plakacie. 

Reklama

Komentarze (0)


Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami.

Zaloguj się, aby korzystać ze wszystkich funkcji komentarzy.

Dowiedz się więcej

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. legnica24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Reklama
Reklama
Specjalizujemy się w szeroko pojętych Technologiach Internetowych, budujemy m.in. nowoczesne, responsywne strony internetowe i aplikacje webowe. Posiadamy Certyfikaty od Google i IAB Europe oraz od Microsoft Virtual Academy.

 

legnica24h.pl

Portal informacyjny dla mieszkańców Legnicy i okolic. Znajdziesz tutaj najświeższe informacje, zdjęcia oraz filmy.