Logo Legnica24h.pl
Reklama
Filharmonia Dowcipu

WOŚP: Voucher na publikację artykułu wylicytowany!

Za nami finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy! My również dołożyliśmy swoją cegiełkę wspólnie z innymi mediami. Na aukcję wystawiliśmy specjalny voucher, który został wylicytowany za 470 zł!

Fot. laikart.pl © laikart.pl

Voucher „Legnickie media grają razem” to wspólna inicjatywa legnickich mediów w składzie legnica24h.pl, laikart.pl, lca.pl i e-legnickie.pl. Voucher daje zwycięzcy licytacji wyjątkową możliwość napisania dowolnego artykułu i umieszczenia go we wszystkich wymienionych mediach! 

Licytacja o voucher była zacięta. Jednak ostatecznie za kwotę 470 złotych powędrował do Pani Aleksandry, która pragnie przeznaczyć go na promocje swojego gabinetu podologicznego. Gratulujemy! 

Reklama

Komentarze (1)


Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami.

Zaloguj się, aby korzystać ze wszystkich funkcji komentarzy.

Dowiedz się więcej

Wojtek
Wojtek15 stycznia o 14:04
Fajna akcja
Lubię to! 0

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. legnica24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Reklama
Reklama
Specjalizujemy się w szeroko pojętych Technologiach Internetowych, budujemy m.in. nowoczesne, responsywne strony internetowe i aplikacje webowe. Posiadamy Certyfikaty od Google i IAB Europe oraz od Microsoft Virtual Academy.

 

legnica24h.pl

Portal informacyjny dla mieszkańców Legnicy i okolic. Znajdziesz tutaj najświeższe informacje, zdjęcia oraz filmy.