Logo Legnica24h.pl
Reklama
Filharmonia Dowcipu

Wacław Szetelnicki pyta o legnickie baseny

Przewodniczący Rady Miejskiej w Legnicy złożył skierowane do prezydenta Krzakowskiego zapytanie w sprawie stanu technicznego basenu oraz prac związanych z remontem obiektu wchodzącego w skład Zespołu Szkół Budowlanych przy ul. Grabskiego.

Fot. Paweł Sasiela © Paweł Sasiela

Wacław Szetelnicki prosi o udzielenie informacji czy w najbliższym czasie planowany jest remont obiektu, a także, w przypadku gdy remont basenu nie jest przewidziany, o wskazanie przyczyn dla których basen nie został zaliczony do przeprowadzenia prac naprawczych i modernizacyjnych.

- Czy znacie Państwo jakiekolwiek stutysięczne miasto w Polsce, które nie posiadając ani jednego krytego, całorocznego i ogólnodostępnego basenu dla wszystkich mieszkańców, pozwala sobie na to by wsród trzech przyszkolnych pływalni, jedna pozostawała zamknięta na cztery spusty przez prawie cały rok? Kiedy dowiemy się czy basen w Zespole Szkół Budowlanych zostanie wreszcie zmodernizowany i ponownie otwarty? Czy prezydent Legnicy udzieli mieszkańcom, w imieniu których przygotowałem interpelację, konkretnej odpowiedzi - jaką przyszłość zaplanował dla tego obiektu? Za chwilę rozpocznie się lato i legniczanie wybiorą jeziora, zalewy i otwarte obiekty pływackie w okolicy, ale za trzy miesiące sezon plenerowy się skończy. Czy po wakacjach, przez pozostałych 9 miesięcy nasi mieszkańcy znów będą zmuszeni wyjeżdżać do Jawora i Chojnowa żeby sobie popływać, bo pozostałe dwa szkolne baseny wszystkich przecież nie pomieszczą? - pyta za pośrednictwem mediów społecznościowych Wacław Szetelnicki.

Reklama

Komentarze (5)


Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami.

Zaloguj się, aby korzystać ze wszystkich funkcji komentarzy.

Dowiedz się więcej

Legniczanin
Legniczanin7 czerwca 2017 o 09:04
Oj mocne pytanie i bardzo niewygodne, tak trzymać !!!
Lubię to! 1
jędrek
jędrek7 czerwca 2017 o 00:56
Właśnie dlatego powinna być wprowadzona dwukadencyjność. U włodarzy którzy rządzą już którąś kadencję z rzędu brakuje tej dynamiki i świeżości jak u tych, którzy dopiero obejmują stery.
Lubię to! 2
Marek
Marek6 czerwca 2017 o 21:51
Trzeba władzę bombardować trudnymi pytaniami. Tak trzymać panie Wacławie.
Lubię to! 2
Krzysztof
Krzysztof6 czerwca 2017 o 21:42
Zapraszamy do Jawora
Lubię to! 4
Adam
Adam6 czerwca 2017 o 21:34
Ja już od lat korzystam z jaworskiego basenu bo jest blisko. Przydałoby się wreszcie coś porządnego w Legnicy, gdzie można swobodnie popływać.
Lubię to! 1

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. legnica24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Reklama
Reklama
Specjalizujemy się w szeroko pojętych Technologiach Internetowych, budujemy m.in. nowoczesne, responsywne strony internetowe i aplikacje webowe. Posiadamy Certyfikaty od Google i IAB Europe oraz od Microsoft Virtual Academy.

 

legnica24h.pl

Portal informacyjny dla mieszkańców Legnicy i okolic. Znajdziesz tutaj najświeższe informacje, zdjęcia oraz filmy.