Logo Legnica24h.pl
Reklama
Filharmonia Dowcipu

W sobotę na Familiadę

Galeria Sztuki zaprasza wszystkich legniczan na festyn rodzinny Familiada, który przy wsparciu Urzędu Miasta Legnicy i w ramach Ogólnopolskiej Kampanii „Postaw na rodzinę” organizowany jest już po raz ósmy.

Fot. UM Legnica © materiał prasowy

Familiarne spotkanie odbędzie się w sobotę 2 września, o godz. 13.00 w holu i na dziedzińcu Legnickiego Centrum Kultury. Wstęp bezpłatny.

Familiada to festyn rozrywkowy i piknik artystyczny w jednym. Bezpłatna i otwarta zabawa sztuką dla dzieci, ich rodziców, krewnych oraz przyjaciół. W programie m.in. warsztaty artystyczne, konkursy z nagrodami, pokaz talentów, tworzenie instalacji przestrzennych, malowanie koszulek, tworzenie biżuterii, linorytów, najdłuższej ulicy, grillowanie oraz wiele innych atrakcji. Każdy uczestnik otrzyma upominek. 

Impreza jest świetnym pomysłem na kreatywne spędzenie czasu w gronie rodzinnym, zawarcie nowych znajomości, znalezienie nowych towarzyszy zabaw i odkrycie w sobie i u swoich najbliższych nowych talentów. Zapisy nie są wymagane – wystarczy przyjść i włączyć się do zabawy.

Reklama

Komentarze (0)


Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami.

Zaloguj się, aby korzystać ze wszystkich funkcji komentarzy.

Dowiedz się więcej

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. legnica24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Reklama
Reklama
Specjalizujemy się w szeroko pojętych Technologiach Internetowych, budujemy m.in. nowoczesne, responsywne strony internetowe i aplikacje webowe. Posiadamy Certyfikaty od Google i IAB Europe oraz od Microsoft Virtual Academy.

 

legnica24h.pl

Portal informacyjny dla mieszkańców Legnicy i okolic. Znajdziesz tutaj najświeższe informacje, zdjęcia oraz filmy.