Logo Legnica24h.pl
Reklama
Filharmonia Dowcipu

Sylwestrowa noc w Legnicy upłynęła spokojnie

Policjanci czuwali w sylwestrową noc nad bezpieczeństwem mieszkańców Legnicy oraz wszystkich osób witających Nowy Rok w Legnicy. Sylwester minął spokojnie, a funkcjonariusze interweniowali głównie w związku z zakłóceniami ciszy nocnej.

Zdjęcie ilustracyjne © Policja

31 grudnia i 1 stycznia na legnickich drogach nie odnotowano zdarzeń drogowych. 

- Policjanci kontrolując pojazdy sprawdzali przede wszystkim trzeźwość kierowców. Na szczęście, tylko jeden z skontrolowanych kierowców wsiadł „za kółko” na „podwójnym gazie”. Pomimo tak pozytywnych wyników w dalszym ciągu przypominamy o prostej zasadzie „Piłeś – nie jedź” i reagujmy również na to, gdy ktoś inny decyduje się na jazdę z promilami. W ten sposób można uniknąć niejednej tragedii - komentuje mł. asp. Iwona Król-Szymajda z legnickiej policji. 

Reklama

Komentarze (0)


Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami.

Zaloguj się, aby korzystać ze wszystkich funkcji komentarzy.

Dowiedz się więcej

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. legnica24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Reklama
Reklama
Specjalizujemy się w szeroko pojętych Technologiach Internetowych, budujemy m.in. nowoczesne, responsywne strony internetowe i aplikacje webowe. Posiadamy Certyfikaty od Google i IAB Europe oraz od Microsoft Virtual Academy.

 

legnica24h.pl

Portal informacyjny dla mieszkańców Legnicy i okolic. Znajdziesz tutaj najświeższe informacje, zdjęcia oraz filmy.