Logo Legnica24h.pl
Reklama
Dołącz do zespołu restauracji McDonald'sw Legnicy - telefon 660 515 460

Świąteczna ciężarówka Coca-Coli w Legnicy

W środę, 13 grudnia br. w godzinach od 15.00 do 20.00, tradycyjna już ciężarówka Coca-Coli zagości w legnickim Rynku z wieloma atrakcjami.

Fot. materiał prasowy

Coca-Cola zaprasza do radosnej zabawy z rodziną i znajomymi. Podczas imprezy będzie można m.in. zrobić zdjęcie w klimatycznym Pokoju Świętego Mikołaja, także z kultową ciężarówką, własnoręcznie przygotować prezent w „fabryce upominków", wysłać bliskim pocztówkę z życzeniami ze zdjęciem z foto-budki czy przygotować spersonalizowaną puszkę Coca-Coli. 

Fani nowych technologii będą mogli doświadczyć wirtualnej przejażdżki saniami Świętego Mikołaja, zakładając specjalne okulary oculus. Nie zabraknie też konkursów i gier z nagrodami. Udział w tych wydarzeniach jest bezpłatny.

Ogromna, 19-tonowa ciężarówka od wielu lat stanowi silnie rozpoznawalny atrybut okresu przedświątecznego. Ma prawie 14,5 m długości, ponad 4 m wysokości, 450-konny silnik i 13-biegową skrzynię. Oświetlona 160 metrami światełek ledowych i ponad 6 tysiącami punktów świetlnych tworzy niepowtarzalną świąteczną atmosferę.

Reklama

Komentarze (0)


Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami.

Zaloguj się, aby korzystać ze wszystkich funkcji komentarzy.

Dowiedz się więcej

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. legnica24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Reklama
WOŚP 2018
Reklama
Specjalizujemy się w szeroko pojętych Technologiach Internetowych, budujemy m.in. nowoczesne, responsywne strony internetowe i aplikacje webowe. Posiadamy Certyfikaty od Google i IAB Europe oraz od Microsoft Virtual Academy.

 

legnica24h.pl

Portal informacyjny dla mieszkańców Legnicy i okolic. Znajdziesz tutaj najświeższe informacje, zdjęcia oraz filmy.