Logo Legnica24h.pl
Reklama
Filharmonia Dowcipu

Przebudowa ul. Marsa. Zmiany w ruchu

Firma Budrim, wykonawca przebudowy ul. Marsa, poinformowała o wprowadzeniu, w tym rejonie nowej, tymczasowej organizacji ruchu. Jest to związane z kolejnym etapem prac drogowych.

Fot. UM Legnica © um Legnica

Na ul. Marsa można już wjechać od strony al. Piłsudskiego i ul. Górniczej. Zamknięty jest natomiast odcinek jezdni oraz chodnika od skrzyżowania z Jowisza do Plutona. Ruch pieszy odbywa się chodnikiem przebiegającym przy budynku. Wykonawca prosi jednocześnie o nieparkowanie na wskazanym odcinku ulicy oraz o usunięcie zaparkowanych wcześniej pojazdów. 

Przebudowa ul. Marsa, od skrzyżowania z al. Piłsudskiego do ul. Plutona kosztować będzie 1 milion 824 tys. zł. Zakres prac obejmuje przebudowę jezdni (wymiana nawierzchni asfaltowej na kostkę betonową), parkingów, chodników, zjazdów, wykonanie progów płytowych i powierzchni spowalniających. Przebudowana będzie kanalizacja deszczowa z dobudową nowych odcinków, powstaną studnie i studzienki odwadniające wraz z przykanalikami, pasy zieleni i trawniki. Planowany termin zakończenia prac to koniec października tego roku. 

Reklama

Komentarze (0)


Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami.

Zaloguj się, aby korzystać ze wszystkich funkcji komentarzy.

Dowiedz się więcej

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. legnica24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Reklama
Reklama
Specjalizujemy się w szeroko pojętych Technologiach Internetowych, budujemy m.in. nowoczesne, responsywne strony internetowe i aplikacje webowe. Posiadamy Certyfikaty od Google i IAB Europe oraz od Microsoft Virtual Academy.

 

legnica24h.pl

Portal informacyjny dla mieszkańców Legnicy i okolic. Znajdziesz tutaj najświeższe informacje, zdjęcia oraz filmy.