Logo Legnica24h.pl
Reklama

Pijana i pod wpływem narkotyków opiekowała się 9-miesięcznym synkiem

Policjanci z Legnicy zatrzymali pijaną kobietę, która opiekowała się swoim 9-miesięcznym dzieckiem. Kobieta miała 2 promile alkoholu w organizmie i była także pod wpływem narkotyków.

Zdjęcie ilustracyjne Fot. pixabay.com © pixabay.com

15 sierpnia br. o godzinie 00:50 dyżurny Komendy Miejskiej Policji w Legnicy otrzymał informację o awanturze domowej między dwoma nietrzeźwymi kobietami w jednym z mieszkań na terenie Legnicy. Zgłaszający zaznaczył, że w tym lokalu znajduje się małe dziecko. Policjanci Wydziału Prewencji niezwłocznie udali się pod wskazany adres i podjęli interwencję.

Funkcjonariusze w mieszkaniu zastali kobietę i mężczyznę, którzy poinformowali, że w trójkę spożywali alkohol. Aż do momentu kłótni między dwiema kobietami. 26-latka na widok parkującego radiowozu pod blokiem uciekła z dzieckiem do pokoju. Mężczyzna wskazał policjantom miejsce, w którym miała przebywać pijana matka wraz z 9-miesięcznym dzieckiem. Kobieta w rozmowie z mundurowymi mówiła bełkotliwie i wyczuwalna była od niej silna woń alkoholu. Funkcjonariusze sprawdzili trzeźwości 26-latki na alkomacie, który wykazał ponad 2 promile alkoholu w wydychanym powietrzu. Ponadto policjanci z uwagi na dziwne zachowanie kobiety poddali ją badaniu narkotesterem. Okazało się, że kobieta znajduje się pod wpływem narkotyków z grupy amfetaminy i metaamfetaminy.

Kobieta została zatrzymana do wytrzeźwienia i wyjaśnienia wszystkich okoliczności tego zdarzenia. Natomiast 9-miesięczny chłopczyk został przetransportowany do szpitala przez zespół pogotowia ratunkowego.

Czyn, o który jest podejrzewana zagrożony jest karą do 5 lat pozbawienia wolności. Niezależnie od sprawy karnej, o całej sytuacji zostanie również powiadomiony sąd rodzinny.

Reklama

Komentarze (0)


Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami.

Zaloguj się, aby korzystać ze wszystkich funkcji komentarzy.

Dowiedz się więcej

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. legnica24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Reklama
Reklama
Specjalizujemy się w szeroko pojętych Technologiach Internetowych, budujemy m.in. nowoczesne, responsywne strony internetowe i aplikacje webowe. Posiadamy Certyfikaty od Google i IAB Europe oraz od Microsoft Virtual Academy.

 

legnica24h.pl

Portal informacyjny dla mieszkańców Legnicy i okolic. Znajdziesz tutaj najświeższe informacje, zdjęcia oraz filmy.