Logo Legnica24h.pl
Reklama
Powiat Bolesławiecki - edukacja na wyższym poziomie

Nowy most ofiarą wandali

Wandale – pseudograficiarze znaleźli sobie całkiem nowe przestrzenie do uprawiania bazgrołów. Obrzydliwe tego dowody zostawili na placu budowy zbiorczej drogi południowej i mostu na Kaczawie.

Fot. UM Legnica

Dopiero co zbudowane i wymalowane elementy mostowej infrastruktury, schodów, przejścia podziemnego są oszpecone i zniszczone. Wiele pachnących jeszcze świeżością detali trzeba będzie odnawiać. 

- Chuligani nie znają szacunku ani pojęcia dbałości o dobro publiczne. Wyrażają się poprzez bezmyślną agresję i zniszczenie. Działają często pod osłoną nocy - mówi Arkadiusz Rodak, rzecznik prasowy prezydenta Legnicy. 

- Apelujemy do wszystkich, którzy są świadkami ich działań, bądź wiedzą, kto jest sprawcą dewastacji o natychmiastowe informowanie o tym Policji albo Straży Miejskiej - dodaje rzecznik.

Reklama

Komentarze (0)


Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami.

Zaloguj się, aby korzystać ze wszystkich funkcji komentarzy.

Dowiedz się więcej

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. legnica24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Reklama
Reklama
Specjalizujemy się w szeroko pojętych Technologiach Internetowych, budujemy m.in. nowoczesne, responsywne strony internetowe i aplikacje webowe. Posiadamy Certyfikaty od Google i IAB Europe oraz od Microsoft Virtual Academy.

 

legnica24h.pl

Portal informacyjny dla mieszkańców Legnicy i okolic. Znajdziesz tutaj najświeższe informacje, zdjęcia oraz filmy.