Logo Legnica24h.pl
Reklama
Filharmonia Dowcipu

Legnicki Orszak Trzech Króli

W Legnicy już po raz szósty w sobotę (6 stycznia br.) zorganizowany będzie przez Diecezjalne Centrum Edukacyjne i kilka parafii Orszak Trzech Króli.

© mat. pras.

Po Mszy św. (godz. 13.00) celebrowanej pod przewodnictwem biskupa legnickiego Zbigniewa Kiernikowskiego, Orszak Trzech Króli wyruszy o godzinie 14.00 z placu przed Legnicką Katedrą, następnie przejdzie ulicami: Najświętszej Marii Panny, Zamkową, Nową, Partyzantów, Rycerską, Rynkiem, Świętego Jana, a jego rozwiązanie nastąpi w kościele św. Jana Chrzciciela przy ul. Ojców Zbigniewa i Michała 1.

Czas świątecznego przemarszu uświetnią trzy krótkie jasełkowe inscenizacje (przy kościele Mariackim, na Wzgórzu Zamkowym, w Rynku). Orszak Trzech Króli zakończy się przed godz. 16.00 wspólną modlitwą oraz śpiewem kolęd w kościele Ojców Franciszkanów.

Reklama

Komentarze (2)


Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami.

Zaloguj się, aby korzystać ze wszystkich funkcji komentarzy.

Dowiedz się więcej

xsiondz
xsiondz5 stycznia o 15:58
Na czele pója tadek wacek i jarek
Lubię to! 0
alex
alex4 stycznia o 15:28
Kolejne media oddane dla kleru . Same info z kruchty
Lubię to! 0

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. legnica24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Reklama
Reklama
Specjalizujemy się w szeroko pojętych Technologiach Internetowych, budujemy m.in. nowoczesne, responsywne strony internetowe i aplikacje webowe. Posiadamy Certyfikaty od Google i IAB Europe oraz od Microsoft Virtual Academy.

 

legnica24h.pl

Portal informacyjny dla mieszkańców Legnicy i okolic. Znajdziesz tutaj najświeższe informacje, zdjęcia oraz filmy.