Logo Legnica24h.pl
Reklama
Filharmonia Dowcipu

Krzysztof Duszkiewicz nowym zastępcą prezydenta Legnicy

Tadeusz Krzakowski, prezydent Legnicy powołał dzisiaj swojego drugiego zastępcę. Został nim Krzysztof Duszkiewicz, który w tej funkcji zajmie miejsce Doroty Purgal.

Krzysztof Duszkiewicz Fot. Anna Cybulska © Anna Cybulska

Krzysztof Duszkiewicz pełnił dotychczas funkcję zastępcy wójta Legnickiego Pola. Teraz zajmować się będzie kilkoma dziedzinami działalności Urzędu Miasta w Legnicy: oświatą, pomocą społeczną, kulturą i sportem. 

- Od 12 lat jestem w sferze samorządowej. Byłem wiceprzewodniczącym Rady Gminy, sekretarza gminy, a później zastępcą wójta w gminie Legnickie Pole - mówił K. Duszkiewicz, podczas konferencji prasowej. 

- Sfery, które obejmuje po pani Dorocie Purgal nie są mi obce i na pewno sobie z nimi poradzę - podkreślił nowy zastępca prezydenta. 

- Pana Krzysztofa darzę zaufaniem i wierzę w to, że podoła wszelkim wymaganiom - mówił prezydent Legnicy Tadeusz Krzakowski i dodał: - Obserwowałem jego pracę w samorządzie Legnickiego Pola i stąd też to dzisiejsze powołanie.

Krzysztof Duszkiewicz z wykształcenia jest ekonomistą, absolwentem, a obecnie doktorantem na Akademii Ekonomicznej we Wrocławiu ze specjalnością w sferze finansów publicznych. Ukończył szereg studiów podyplomowych. W 2014 roku wojewoda odznaczył go honorową złotą odznaką Zasłużonego dla Województwa Dolnośląskiego. Jest członkiem Dolnośląskiej Rady Gospodarczej przy Marszałku Województwa.

Reklama

Komentarze (1)


Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami.

Zaloguj się, aby korzystać ze wszystkich funkcji komentarzy.

Dowiedz się więcej

art
art6 lutego o 10:52
To jak zastępce wójta Legnickiego Pola wzięli na zastępcę prezydenta?
Lubię to! 2

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. legnica24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Reklama
Reklama
Specjalizujemy się w szeroko pojętych Technologiach Internetowych, budujemy m.in. nowoczesne, responsywne strony internetowe i aplikacje webowe. Posiadamy Certyfikaty od Google i IAB Europe oraz od Microsoft Virtual Academy.

 

legnica24h.pl

Portal informacyjny dla mieszkańców Legnicy i okolic. Znajdziesz tutaj najświeższe informacje, zdjęcia oraz filmy.