Logo Legnica24h.pl
Reklama
Dołącz do zespołu restauracji McDonald'sw Legnicy - telefon 660 515 460

Jaki jest nowoczesny księgowy?

Legnicki Oddział Stowarzyszenia Księgowych w Polsce zaprasza uczniów klas gimnazjalnych i starszych do udziału w konkursie plastyczno–literackim „Księgowy 2.0", organizowanym z okazji 110–lecia organizacji księgowych na ziemiach polskich.

Fot. materiał prasowy

Głównym celem konkursu jest zerwanie ze stereotypem nudnego księgowego oraz pokazanie, także w sposób żartobliwy, że dzisiejszy księgowy to człowiek nowoczesny i profesjonalny w swoim działaniu. Organizatorzy chcą też zachęcić młodzież do kreatywności w wykorzystaniu różnorodnych technik plastycznych i form literackich oraz wykorzystywania umiejętności obserwacji otaczającego świata.

Konkurs zostanie przeprowadzony w dwóch kategoriach wiekowych: klas gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych. 

Prace należy przesłać do 12 stycznia 2018 r. na adres: ul. Najświętszej Marii Panny 22, 59-220 Legnica. Uroczystość wręczenia nagród odbędzie się 7 lutego 2018 r.

Szczegółowe informacje oraz dokumenty aplikacyjne dostępne są na stronie internetowej www.legnica.skwp.pl. Kontakt z organizatorem – biuro oddziału, tel. 507 029 808.

Reklama

Komentarze (0)


Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami.

Zaloguj się, aby korzystać ze wszystkich funkcji komentarzy.

Dowiedz się więcej

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. legnica24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Reklama
WOŚP 2018
Reklama
Specjalizujemy się w szeroko pojętych Technologiach Internetowych, budujemy m.in. nowoczesne, responsywne strony internetowe i aplikacje webowe. Posiadamy Certyfikaty od Google i IAB Europe oraz od Microsoft Virtual Academy.

 

legnica24h.pl

Portal informacyjny dla mieszkańców Legnicy i okolic. Znajdziesz tutaj najświeższe informacje, zdjęcia oraz filmy.