Logo Legnica24h.pl
Reklama

(FOTO, FILM) Legniczanie odśpiewali hymn Unii Europejskiej

W 60. rocznicę podpisania Traktatów Rzymskich punktualnie o godz. 12 odśpiewano hymn Unii Europejskiej. W Legnicy mieszkańcy zebrali się na płycie Rynku.

Legniccy sympatycy KOD-u przyłączyli się do ogólnopolskiej akcji śpiewania „Ody do radości”, czyli hymnu Unii Europejskiej. W ten sposób uczcili 60. rocznicę podpisania Traktatów Rzymskich.

- Akcja zorganizowana przez Komitety Obrony Demokracji jest próbą wyraźnego sygnału prounijnego. To, że Polska należy do Unii Europejskiej uważamy za jedną z większych wartości współczesnej historii. Każdej próbie wyprowadzenia Polski z Unii będziemy się przeciwstawiać – mówił Jacek Głomb z Komitetu Obrony Demokracji.

Reklama

Komentarze (1)


Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami.

Zaloguj się, aby korzystać ze wszystkich funkcji komentarzy.

Dowiedz się więcej

ktoś
ktoś26 marca 2017 o 17:08
Z tego co widzę to coraz mniej ludzi przychodzi na te mało zrozumiałe dla przeciętnego obywatela manifestacje... Manifestacje, no właśnie, nie wiadomo czego.
Lubię to! 1

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. legnica24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Reklama
Reklama
Specjalizujemy się w szeroko pojętych Technologiach Internetowych, budujemy m.in. nowoczesne, responsywne strony internetowe i aplikacje webowe. Posiadamy Certyfikaty od Google i IAB Europe oraz od Microsoft Virtual Academy.

 

legnica24h.pl

Portal informacyjny dla mieszkańców Legnicy i okolic. Znajdziesz tutaj najświeższe informacje, zdjęcia oraz filmy.