Logo Legnica24h.pl
Reklama
Filharmonia Dowcipu

(Film) Szetelnicki nie współpracował z reżimem komunistycznym

Przewodniczący Rady Miejskiej prezentując zawartość "teczki kandydata na tajnego współpracownika" rozwiał wszelkie spekulacje pojawiające się w ostatnich dniach. Próby zwerbowania Wacława Szetelnickiego przez SB okazały się nieskuteczne.

- Oświadczam, że wbrew pogłoskom i insynuacjom nigdy nie byłem tajnym ani żadnym innym współpracownikiem komunistycznej bezpieki, na co bezspornie wskazują materiały znajdujące się w zasobach Instytutu Pamięci Narodowej. Wręcz przeciwnie, stałem się osobą poszkodowaną, która w latach 1986-1988 była obiektem inwigilacji i nękania funkcjonariuszy legnickich służb bezpieczeństwa PRL - podkreśla Wacław Szetelnicki, przewodniczący Rady Miejskiej w Legnicy.

Reklama

Komentarze (0)


Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami.

Zaloguj się, aby korzystać ze wszystkich funkcji komentarzy.

Dowiedz się więcej

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. legnica24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Reklama
Reklama
Specjalizujemy się w szeroko pojętych Technologiach Internetowych, budujemy m.in. nowoczesne, responsywne strony internetowe i aplikacje webowe. Posiadamy Certyfikaty od Google i IAB Europe oraz od Microsoft Virtual Academy.

 

legnica24h.pl

Portal informacyjny dla mieszkańców Legnicy i okolic. Znajdziesz tutaj najświeższe informacje, zdjęcia oraz filmy.