Logo Legnica24h.pl
Reklama
Filharmonia Dowcipu

Ferie zimowe ze Strażą Miejską

15 stycznia w naszym mieście rozpoczynają się ferie zimowe. W trosce o bezpieczny wypoczynek najmłodszych funkcjonariusze Straży Miejskiej, jak co roku, rozpoczynają spotkania z dziećmi i młodzieżą w szkołach i placówkach oświatowych.

Fot. Straż Miejska w Legnicy © Straż Miejska

Mając na uwadze bezpieczeństwo najmłodszych mieszkańców naszego miasta funkcjonariusze Straży Miejskiej, jak co roku rozpoczynają spotkania z dziećmi i młodzieżą w celu uświadomienia ich o możliwych zagrożeniach jakie mogą wystąpić podczas zimowego odpoczynku. W szczególności kiedy zabawy odbywać się będą w sposób nieprzemyślany i w miejscach do tego nieprzeznaczonych. 

Strażnicy otwarci są na zaproszenia ze strony szkół, placówek, a także organizatorów zajęć zimowych. Kontakt z patrolem pod numerem telefonu 76/72 33 187 lub 76/72 33 180 oraz przez e-mail rzecznik@sm.legnica.pl

Reklama

Komentarze (0)


Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami.

Zaloguj się, aby korzystać ze wszystkich funkcji komentarzy.

Dowiedz się więcej

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. legnica24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Reklama
Reklama
Specjalizujemy się w szeroko pojętych Technologiach Internetowych, budujemy m.in. nowoczesne, responsywne strony internetowe i aplikacje webowe. Posiadamy Certyfikaty od Google i IAB Europe oraz od Microsoft Virtual Academy.

 

legnica24h.pl

Portal informacyjny dla mieszkańców Legnicy i okolic. Znajdziesz tutaj najświeższe informacje, zdjęcia oraz filmy.