Logo Legnica24h.pl
Reklama

Bogusław Graboń nowym prezesem LPGK

Rada Nadzorcza Legnickiego Przedsiębiorstwa Gospodarki Komunalnej Sp. z o. o. zakończyła (19 sierpnia br.) postępowanie, które wyłoniło kandydata na nowego członka zarządu, a jednocześnie prezesa zarządu tej spółki komunalnej.

Fot. UM Legnica /materiał prasowy © Um Legnica

Wczoraj (20 września) Rada Nadzorcza podjęła uchwałę powołującą na to stanowisko pana Bogusława Grabonia. 

Rada stwierdziła, że kandydat spełnia wszystkie wymagania zawarte w ogłoszeniu, a w szczególności: ukończył studia wyższe o kierunku prawniczym, posiada wymagany staż pracy, w tym wieloletnie doświadczenie na stanowiskach kierowniczych, wykazał się doświadczeniem w branży gospodarki odpadami komunalnymi oraz złożył wszystkie wymagane w regulaminie oświadczenia. 

Kandydat przedstawił też swoją koncepcję zarządzania spółką, zmierzającą do jej dalszego rozwoju na kolejne lata 2018-2020. Jest ona spójna ze Strategią Rozwoju Spółki na lata 2016-2020. Istotne miejsce w niej zajmuje m.in. polityka rozszerzenia świadczonych przez LPGK usług na sąsiednie gminy oraz podniesienia atrakcyjności i skuteczności ofert, jakie spółka będzie składać w postępowaniach przetargowych.

Reklama

Komentarze (0)


Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami.

Zaloguj się, aby korzystać ze wszystkich funkcji komentarzy.

Dowiedz się więcej

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. legnica24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Reklama
Reklama
Specjalizujemy się w szeroko pojętych Technologiach Internetowych, budujemy m.in. nowoczesne, responsywne strony internetowe i aplikacje webowe. Posiadamy Certyfikaty od Google i IAB Europe oraz od Microsoft Virtual Academy.

 

legnica24h.pl

Portal informacyjny dla mieszkańców Legnicy i okolic. Znajdziesz tutaj najświeższe informacje, zdjęcia oraz filmy.